Prowadzenie serwisu samochodowego wymaga zaangażowania, cierpliwości oraz doświadczenia. Bardzo często przychodzi taki okres, gdzie nie jesteśmy w stanie utrzymać wszystkiego w porządku. Naprawy, sprzedaż, magazyn, zamówienia – to wszystko wymaga zaangażowania pracownika. Co zrobić, aby było łatwiej. Program komputerowy do prowadzenia serwisu załatwi problem.

Prowadzenie warsztatu samochodowego wiąże się ze świadczeniem różnorodnych usług. Począwszy od napraw mechanicznych, lakierniczych po ingerencję w elektronikę samochodową. Do rozpoczęcia tego typu działalności niezbędny jest sprzęt i umiejętności. Nie ma co ukrywać, że otwarcie serwisu samochodowego niesie za sobą spore wydatki finansowe. Jednak gdy to wszystko się ułoży, biznes będzie zarabiał, a trudne początki idą w niepamięć.

Wartościowym krokiem w prowadzeniu serwisu jest odpowiednie oprogramowanie do prowadzenia działalności. Precyzyjnie przygotowany program do warsztatu lub serwisu Acomnex w znaczącym stopniu ułatwi i z koordynuje wykonywane usługi. Wiele stanowisk, magazyny, zamówienia, kolejka do wykonania usługi, trudno dostępne części, czas pracy, zyski i straty – to wszystko może być ewidencjonowane, analizowane i korygowane w konkretny sposób.

Programy do serwisów samochodowych marki Acomnex  Serwis GT Pro zadowoli najbardziej wymagających klientów. Rozwinięty i intuicyjny panel nie przyniesie żadnych problemów w obsłudze. Dzięki możliwościom oprogramowania nic nie zostanie pominięte i zapomniane.

Kupując auto od ręki mimo zapewnień sprzedającego o znakomitym stanie samochodu, warto go sprawdzić w autoryzowanym serwisie. Gdy wybierzemy warsztat, w którym wszystko jest uporządkowane, możemy liczyć na to, że nasz samochód zostanie dokładnie sprawdzony i w danej kolejności. Oprogramowanie Acomnex w warsztatach między innymi w takich kwestiach jest bardzo przydatne i praktyczne. A to jest tylko namiastka tego, jak programy wpływają na płynność usług w serwisach samochodowych.

 

 

 

 

Scroll